Deweloper Piaseczno – kultowa oferta mieszkaniowa dla rodzin

Firma Nowe osiedle Piaseczno to bardzo prężna firma z tradycjami. Jej geneza sięga już roku 1980. Tym samym może się ona pochwalić wielkim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz fachowością w swojej specjalności. W czasie działania udało się nam zrealizować wspólne przedsięwzięcia między innymi z takimi cenionymi markami jak F.B.H. Twardziak, Elbud-System, STEBUD Sp. z.o.o., Novi Budex, CEKOM, “Siarkopol” Tarnobrzeg. Jak również Urzędem Gminy w Gorzycach czy prześlicznym Zamkiem w Baranowie Sandomierskim. Do naszych zasadniczych dokonań kwalifikują się dwa budynki wielorodzinne umiejscowione na ulicy Topolowej w Mysiadle oraz również dwa budynki w zabudowie bliźniaczej umiejscowione przy ulicy Ustronnej w Żabieńcu.

Tym co promuje naszą propozycję “Mieszkania Piaseczno” jest najwyższa w zestawieniu z ogromnie ciekawą ceną jakość każdej poszczególnej inwestycji. Nasi kontrahenci zawsze znajdują się na pierwszym miejscu, praktycznie w każdej sytuacji zważamy na ich prośby i uwagi. Budowle mieszkalne naszej firmy stanowią nie tylko świetnie zrobione, współczesne architektonicznie ale też funkcjonalne, “przyjazne” oraz perfekcyjnie umiejscowione.

Obecnie w swojej ofercie mamy dwa ustronne budynki naziemne z czterema piętrami, układającymi się z kilkunastu przeróżnej wielkości apartamentów – od mniejszych, 32-metrowych do przestronnych siedemdziesięciometrówek. Dużą atrakcją są duże zielone tarasy, obecne na parterze. Na wyższych piętrach do apartamentów dobudowane są dosyć szerokie balkony. Dodatkowym udogodnieniem są windy a także podziemne garaże, w jakich może znaleźć miejsce postojowe odpowiednio 55 pojazdów i 24 auta. Do owej liczby doliczyć należy jeszcze dostępne dla wszystkich lokatorów dodatkowe 23 miejsca już na poziomie gruntu, z czego dwa to miejsca dla niepełnosprawnych.

Oba budynki mieszczą się w Piasecznie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s